concertagenda
Trashfest de buze dag 3
zaterdag, 21-06-2008
De Buze, Steenwijk

Informatie Bands (9) Wie gingen er (27) Recensies (7)
The Holy Mountain [usa] www.myspace.com/theholymountain
Black Shape Of Nexus [ger] www.myspace.com/sadhusonofabitch
End of a Year [usa] www.myspace.com/endofayear
The Now Denial [ger] www.myspace.com/thenowdenial
Dean Dirg [ger] www.myspace.com/deandirg
Hidden Charms [ger] www.myspace.com/hiddencharms
Autistic Youth [usa] www.myspace.com/autisticyouth
Masshysteri www.myspace.com/masshysteri
Attack Vipers! [uk] www.myspace.com/attackvipers
Bombenalarm [ger]
Icos [swe] www.myspace.com/icosonline
Depressive State [ger] www.myspace.com/depressivestate
Loser Life [usa] www.myspace.com/loserlife
Discarga [bra] www.myspace.com/discarga
LosingxStreak [bel] www.myspace.com/losingxstreak
The Reactionaries www.myspace.com/wearethereactionaries
Titan [can] www.myspace.com/titanslays
Hiro [fra] www.hiro.fr
OPEN DUTCH MOSH CHAMPIONSHIPS 2008 feat.Vindictive [nl]



© copyright 2002 - 2020 Punx.nl - Gebruikersovereenkomst - Adverteren - Contact - Crew